Platinum Properties Group S.A.

Drukuj

Struktura Grupy Kapitałowej

Noble Financials S.A. to nowocześnie zarządzany holding spółek, których działalność uzupełnia się wzajemnie, tworząc wyjątkową wartość na rynku nieruchomości. Unikalność oferty wynika z optymalizacji operacyjnej, a co za tym idzie, większej efektywności działania spółek skoncentrowanych na swoim obszarze działalności w ramach grupy.

W skład grupy Noble Financials S.A. wchodzą spółki, których działalność sprofilowana jest na poszczególne segmenty rynku nieruchomości w szerokim ujęciu. Działając na zasadzie synergii, firmy tworzą wspólnie kompleksową ofertę. Ich kompetencje obejmują sprzedaż i najem, inwestowanie w nieruchomości, realizację projektów deweloperskich, a także projektowanie i wyposażanie wnętrz.

Dzięki temu proces inwestycyjny jest całościowo koordynowany, a klient otrzymuje produkt idealnie dopasowany do swoich potrzeb. Innowacyjne podejście i ogromne doświadczenie sprawiają, że wszystkie inwestycje, dzięki swej wyjątkowej jakości, wyróżniają się na tle projektów konkurencji.