Platinum Properties Group S.A.

Drukuj

Inwestycje Grupy

Podstawę działalności grupy stanowi realizacja wysokorentownych projektów z obszaru nieruchomości. Dzięki współpracy należących do grupy spółek, oferta Noble Financials S.A. jest kompleksowa, a inwestycje wyróżniają się na tle pozostałych projektów realizowanych na danym rynku.

Całościowe podejście do inwestycji nadaje projektowi dodatkową wartość na każdym etapie jego realizacji. Dzięki temu oferta nabiera unikalnego charakteru, a przychody na poziomie całej grupy oraz poszczególnych spółek wzrastają. Stabilna sytuacja finansowa oraz zbilansowany rozwój wszystkich podmiotów, czynią z grupy godnego zaufania partnera w zakresie inwestycji.

W ofercie Noble Financials S.A. znajdują się nieruchomości mieszkalne wysokiej klasy, łączące prestiż oraz pragmatyczne podejście finansowe. Apartamenty oraz mieszkania są przeznaczone do sprzedaży lub na wynajem, a projekty niektórych z nich są wykonywane indywidualnie, na życzenie klienta. W ofercie grupy znajdują się nieruchomości skierowane do szerokiej grupy odbiorców. Ekskluzywne portfolio Noble Financials S.A. poszerzy się niebawem o powstające pod Moskwą mieszkania z segmentu economy plus.

Jedną z kompetencji Noble Financials S.A. jest zarządzanie projektami deweloperskimi. Realizacje spółki cechuje duża dywersyfikacja pod względem lokalizacji oraz standardu.

Wartość dodaną dla klientów i inwestorów zapewnia rozwijany potencjał komplementarnych spółek operacyjnych, wchodzących w skład Grupy Kapitałowej Noble Financials S.A. Działalność poszczególnych podmiotów umożliwia dostarczanie klientom przestrzeni idealnie dopasowanej do ich indywidualnych potrzeb. Dzięki sprawnej kooperacji spółek, grupa zapewnia optymalne rozwiązania w takich obszarach, jak przygotowanie i realizacja inwestycji, obsługa sprzedażowa i posprzedażowa, projektowanie oraz wyposażanie wnętrz.